Cs Arad Community

Bun Venit pe forum. Te rugam sa te inregistrezi/loghezi.
A aparut sectiunea NFS (Need for Speed).Posteaza acolo o versiune de Need For Speed care sa functionaze (cand il descarci si cand il instalezi si cand te joci) si joacate impreuna cu ceilalti.
Radio20. Cel mai bun Radio. www.radio20.ro
Aici poate fi mesajul tau(Fara reclame).Trimite PM lui AnK` pentru detalii

propunere pentru server

Distribuiţi
    EusTache
    Membru
    Membru

Puncte : 13225
    Data de inscriere : 21/11/2011
    Varsta : 24
    Localizare : la gunoi

propunere pentru server

Mesaj Scris de EusTache la data de Joi Noi 24, 2011 11:37 am

propunerea mea ar fi urmatoare sa avem in chat in say cand scriem de pe "y" niste preturi ca acei jucatori sa poata vedea preturile adminilor sau rangurile la preturi la admine cand scrii /preturi sa apara preturile la rangurilor adminilor de ex asa

Owner / 7euro cu ftp / 5 fara ftp / orange / cosmote / lunar /
    God / 4 euro / orange / cosmote / lunar /
    Moderator / 3 euro / orange / cosmote / lunar /
    Administrator 2 euro / orange / cosmote / lunar
    Slot / Gratis + 10 redirecte + 10 ore + cerere pentru slot si admin cand aveti 10 ore sau mai multe atunci faceti cerere nu cand intrati pe server si vreti admin si faceti cerere deja Smile trebuie sa aveti ore neaparat Smile pentru admin si slot !

eu zic ca ar fi ideeal sa avem niste preturi pentru rangurilor adminilor ca sa poata vedea si ceilalti jucatori ca sa nu mai intrebe admini cat costa un admin sa vada iei direct ce ziceti ??? acuma nu mai depinde De AnK` sa fac el preturi`le la server ca e a lui eu am dat un exemplu cum ar fi bine ca multe servere au asa ceva si propun sa avem si noi asa ce ziceti e buna propunerea mea ???

acuma depinde de Ank` de ce retea are eu am dat exemplu doar si Daca vrea AnK` Bineinteless Ca el E "Dumnezeu" pe server Smile

P.s : astept sa vad ce ziceti aici
    Smile !!!
    AnK`
    Administrator
    Administrator

Puncte : 14914
    Data de inscriere : 22/02/2011
    Varsta : 22
    Localizare : Arad

Re: propunere pentru server

Mesaj Scris de AnK` la data de Joi Noi 24, 2011 1:08 pm

nu imi place , ramane god 3 euro , owner fra ftp 5 euro si cu ftp 8euro orange

x.ir3al@yahoo.com
    EusTache
    Membru
    Membru

Puncte : 13225
    Data de inscriere : 21/11/2011
    Varsta : 24
    Localizare : la gunoi

Mesaj Scris de EusTache la data de Joi Noi 24, 2011 1:11 pm

in fine am vrut sa vad daca sunteti de acord sa avem /preturi la rangurilor adminilor ca sa stie si ceilalti sa tasteze in chat in say pe "y" /preturi sa vada :-?? si restu pe redirecte + ore + cerere sau + euro depinde cum vroiai tu dar mai astept sa vedem ce zi si ceilalti :) !
    AnK`
    Administrator
    Administrator

Puncte : 14914
    Data de inscriere : 22/02/2011
    Varsta : 22
    Localizare : Arad

Mesaj Scris de AnK` la data de Joi Noi 24, 2011 1:16 pm

pai sunt admini cu experienta care pot sa tina redirecte , si care nu pot platii ,si avem nevoie ca sa tina cineva redirecte de accea nu dau un numar maxim de accese la gradele de admin , daca e doar asa un admin care tine si el 10m redirecte , si stie admina , nu inseamna ca tre sa palteasca pentru gradu ala , si daca tine si mai multe red-uri sa aibe un grad mai mare , daca vrea si mai mare sa plateasca Wink , serverul e oricum al meu dca mai vrea sa posteze si n0b acilea cu parerea lui daca nu asta este Wink

pentru orice grad cat de mic , nu are rost sa plasteasca ca asa nu ar mai fi nimeni admin

x.ir3al@yahoo.com

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun Dec 17, 2018 3:42 pm