Cs Arad Community

Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   2z8bv910

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Cs Arad Community

Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   2z8bv910

Cs Arad Community

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun Venit pe forum. Te rugam sa te inregistrezi/loghezi.
A aparut sectiunea NFS (Need for Speed).Posteaza acolo o versiune de Need For Speed care sa functionaze (cand il descarci si cand il instalezi si cand te joci) si joacate impreuna cu ceilalti.
Radio20. Cel mai bun Radio. www.radio20.ro
Aici poate fi mesajul tau(Fara reclame).Trimite PM lui AnK` pentru detalii

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..

    Vasy [;x]
    Vasy [;x]
    Moderator Global
    Moderator Global


    Mesaje : 189
    Puncte : 24180
    Karma : 3
    Data de inscriere : 12/05/2011
    Varsta : 32
    Localizare : Sighisoara

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Empty Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..

    Mesaj Scris de Vasy [;x] Dum Mai 15, 2011 3:22 pm

    Astazi o sa fac un tutorial cum sa faci sa apara IP si la prietenii tai sunt sigur ca ai facut un server de cs de orce mod si cand dai sa joci un joc prietenii nu le apare IP. (pe windows mai vechi nu stiu cum eu am facut pe windows 7 dar e asa si la cele vechi)

    Ce aveti de facut. Urmatii pasii cu atentie si o sa mearga 100% garantat!!!

    1. Dati click pe start>System and Security>Windows Firewall>Customize Settings
    2. Apoi dati Turn off Windows Firewall la amindoua, apesati ok si apoi esiti dati start server si jucati cu prietenii!! Sper ca am fost de ajutorr! Astept Re!!!
    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Newbitmapimagels

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Newbitmapimage2lc

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Newbitmapimage3u

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Newbitmapimage4e

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Newbitmapimage5m

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Newbitmapimage6o

    Cum faci ca sa apara IP si la prieteni dac tie iti apare..   Newbitmapimage7r

      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 12:38 pm