Cs Arad Community

CFG SNK  2z8bv910

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Cs Arad Community

CFG SNK  2z8bv910

Cs Arad Community

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun Venit pe forum. Te rugam sa te inregistrezi/loghezi.
A aparut sectiunea NFS (Need for Speed).Posteaza acolo o versiune de Need For Speed care sa functionaze (cand il descarci si cand il instalezi si cand te joci) si joacate impreuna cu ceilalti.
Radio20. Cel mai bun Radio. www.radio20.ro
Aici poate fi mesajul tau(Fara reclame).Trimite PM lui AnK` pentru detalii

    CFG SNK

    EusTache
    EusTache
    Membru
    Membru


    Mesaje : 132
    Puncte : 23015
    Karma : 4
    Data de inscriere : 21/11/2011
    Varsta : 30
    Localizare : la gunoi

    CFG SNK  Empty CFG SNK

    Mesaj Scris de EusTache Dum Noi 27, 2011 12:08 am

    Pentru o buna downloadare intrati pe site-ul urmator pe care vi-l l-as ca sa-l puteti descarca Smile .

    Descarcare cfg snk : http://www.girlshare.ro/497443.1

    Urmati pasii urmatori pe care trebuie sai respectati ca sa stiti Smile .

    1. Pentru downloadarea cfg-ului a lu snk intrati pe site-ul girl share .
    2. asteptati putin pentru downloadarea lui 3-4 secunde maximu atata tot.
    3. Cand la-ti descarcat duceti'va in my computer / c / program file's / counter str
    4. Puneti-l in folderu din Cstrike cfg-ul lu snk
    5. Pe urma da-ti consola si scrieti in consola exec snk.cfg si o sa fie activat .
    6. Pe urma conectati'va pe un server connect pred.lgz.ro:28015 si pe urma succes la fragu-ri la hsu-ri Wink merge total 100% Probat de catre mine dar nu mi se pare chiar asa de bun cfg-ul lu snk Smile !
    7. ATENTIE CFG-UL LU SNK AM IMPRESIA CA E PUTIN CODAT CONTINE AIM SI NORECOIL TREBUIE ACTIVAT PE NU STIU CE BUTON Smile
    8. Daca aveti o nelamurile la topicul asta postati aici intrebati aici sau add owner_predator@yaho
    o.com

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 2:39 am